P&R#Admins

           

 Harmonogram   konsultacji  w roku szkolnym  2016/2017.  Spotkanie wcześniej umówione z rodzicem za pośrednictwem dziennika elektronicznego Vulcan. Miejsce spotkania zostanie doprecyzowane indywidualnie.

 

 

 

NAUCZYCIEL DZIEŃ GODZINA I MIEJSCE
     
Bielecka Anna środa

7.15 – 8.00

pokój nauczycielski

Czyżewska Anna poniedziałek

16.15 – 17.00

sala nr 23

Daruk Hanna środa

16.15 – 17.00

pokój nauczycielski

Dudziak Elżbieta czwartek

16.15 – 17.00

pokój nauczycielski

Furtak Irena wtorek

15.30 – 16.15

sala nr 11

Godzińska Barbara poniedziałek

15.30 – 16.30

sala  nr 11

Gołębiowska Anna wtorek

7.15 – 8.00

pokój nauczycielski

Gozdalska-Kozak Anna piątek

16.30 – 17.30

sala nr 4 (świetlica)

Harasymiuk Dariusz czwartek

7.15 – 8.00

pokój nauczycielski

 Iwanicka Halina  środa  

16.15 – 17.00

pokój nauczycielski

 Kazubek Anna  poniedziałek  

17.00 – 17.45

pokój nauczycielski

 Kosonowska Renata  czwartek  

16.15 – 17.00

pokój nauczycielski

 Kucharska Małgorzata  czwartek  

7.00 – 7.45

pokój nauczycielski

 Kukier Grażyna  środa  

16.15 – 17.00

sala nr 10

 Kwiatkowska Jolanta  wtorek  

7.10 – 7.55

sala nr 33

 Łukaszuk Anna  czwartek  

7.10 – 7.55

sala nr 25

 Majewska Eliza  środa  

16.00 – 16.45

pokój nauczycielski

 Młodzikowska–Suryś Grażyna  wtorek  

16.15 – 17.00

pokój nauczycielski

 Niedźwiadek Beata  środa  

15.30 – 16.15

pokój nauczycielski

 Nurzyńska Dorota  środa  

7.20 – 8.00

sala nr 18

 Piasecka Magdalena  czwartek  

16.00 – 16.45

pokój nauczycielski

 Piasecka-Kozdęba Małgorzata  środa  

14.35 – 15.20

pokój nauczycielski

 Piskorowska Monika  środa  

7.00 – 7.45

sala nr 33

 Podsiad Dorota (s.Dorota)  czwartek  

16.15 – 17.00

pokój nauczycielski

 Przywecka Aleksandra  piątek  

15.30 – 16.15

pokój nauczycielski

 Puto Paulina  piątek  

16.30 – 17.15

pokój nauczycielski

 Pyda Marzena  środa  

16.15 – 17.00

pokój nauczycielski

 Ryczek Ewa  poniedziałek  

17.00

(pokój naucz. wf nr 12)

 Seroka Renata  poniedziałek  

16.30 – 17.15

pokój nauczycielski

 Stankiewicz Teresa  piątek  

16.15 – 17.00

pokój nauczycielski

 Stec Marcin  wtorek  

17.00 – 17.45

sala nr 38

 Stolarczyk Małgorzata  środa  

14.30 – 15.15

sala nr 39

 Suski Radosław  czwartek  

16.15 – 17.00

sala nr 34

 Szewczuk Elżbieta  piątek  

7.00 – 7.45

sala nr 7

Szkutnik Barbara Środa  

7.15 – 8.00

sala nr 36

Szymańska Edyta czwartek

16.15 – 17.00

pokój nauczycielski

Ślusarska Anna wtorek

16.15 – 17.00

pokój nauczycielski

Trybalska-Mulak Katarzyna wtorek

16.20 – 17.05

sala nr 10

Turowska Iwona (s.Iwona) poniedziałek

16.15 – 17.00

sala nr 40

Wereska Dorota środa

17.50 – 18.35

pokój nauczycielski

Wilczyński Andrzej poniedziałek

17.20

sala nr 12 (pok, naucz wf)

Winiarska Ewa czwartek

15.30 – 16.15

sala nr 27

Zyzik Anna (s.Laura) czwartek

16.15 – 17.00

pokój nauczycielski

Żak Jan środa

13.30 – 14.00

sala nr 38

Żarnowska Joanna środa

7.10. – 7.55

pokój nauczycielski

Żurawska Katarzyna wtorek

16.00 – 16.45

pokój nauczycielski

Różycka Aleksandra piątek

7.30

pokój nauczycielski

Bancerz Agnieszka piątek

j. angielski

pokój nauczycielski

Kategoria: