Piotr Dobrowolski
Kategoria:

P6140951

       Mimo, iż wakacje już prawie za pasem uczniowie naszej Szkoły nie mogą narzekać na nudę. W czwartek odbył się bowiem Dzień Języków Obcych, podczas którego uczniowie klas szóstych i siódmych mogli podsumować wiedzę zdobytą z języka angielskiego i niemieckiego biorąc udział w quizie i świetnie się przy tym bawiąc. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom: uczniom kl. 6b i 7b. Do konkursu uczniów przygotowały p. Magdalena Piasecka, p. Dorota Wereska i p. Katarzyna Żurawska.

Zapraszamy do galerii!

Urszula Popielewicz
Kategoria:

Serdecznie zapraszamy na akademię z okazji zakończenia Roku Szkolnego. która odbędzie się w piątek 22 czerwca w sali gimnastycznej.

Klasy I-III    godz. 8.30

Klasy IV-VII godz. 11,00

Po akademii zapraszamy na rozdanie świadectw

klasy I-III

 

Lp.

IMIĘ I NAZWISKO WYCHOWAWCY

KLASA

SALA

1.   

Barbara Godzińska

1a

11

2.   

Irena Furtak

1b

25

3.   

Zofia Warchoł

1c

23

4.   

Elżbieta Szewczuk

1d

7

5.   

Grażyna Młodzikowska-Suryś

2a

8

6.   

Hanna Daruk

2b

9

7.   

Elżbieta Dudziak

2c

24

8.   

Marzena Pyda

3a

40

9.   

Katarzyna Trybalska-Mulak

3b

10

10.                

Grażyna Kukier

3c

26

11.                

Anna Ślusarska                             

3d

stołówka

 12.

Ewa Winiarska

3e

27

 

 13.

Dorota Nurzyńska

3f

18

 

klasy IV-VII

 

Lp.

IMIĘ I NAZWISKO WYCHOWAWCY

KLASA

SALA

    1.

Anna Czyżewska

4a

18

2.

Małgorzata Kucharska

4b

32

3.

Monika Piskorowska

4c

11

4.

Renata Seroka

4d

24

5.

Eliza Majewska

4e

23

6.

Paulina Puto

4f

9

7.

Jan Żak

5a

40

8.

Renata Kosonowska

5b

41

9.

Barbara Szkutnik

5c

36

10.

Dariusz Harasymiuk

5d

27

11.

Beata Niedźwiadek

6a

34

12.

Elżbieta Kozak

6b

stołówka

13.

Anna Gołębiowska

6c

26

14.

Andrzej Wilczyński

6d

10

15.

Anna Łukaszuk

7a

25

16.

Małgorzata Stolarczyk

7b

39

17.

Magdalena Piasecka

7c

37

 

18.

Jolanta Kwiatkowska

7d

33

Piotr Dobrowolski
Kategoria:

 


Miejsce: 10.
Uczniów: 263
Klas: 18
Przyjazdów: 2903
Najlepsza klasa: 5B (282 przyjazdy w maju)

Zwycięskich uczniów: 107

Frekwencja w kampanii: 42%


SP38

4A

DROZD ADRIAN
GRUNT KORNELIA
KURZYNA AGATA
MOŁDACH SZYMON
RUSIN BARTOSZ
SZAŁACHA DARIA
WINIARSKI JAN
WOJDAT JAKUB

4B

BIELECKA BARBARA
CHARSZLAK ANNA
KLAJDA JULIA
KOCZY OSKAR
PŁOWAŚ JULIA
ROBAK KAMIL
ROŻEK IGA
STANIULEWICZ BARTŁOMIEJ
WOLSKA NATALIA
WOŚ MAŁGORZATA

4C

JAKUBOWSKI BARTOSZ
KOZŁOWSKA NATALIA
KUREK JUDYTA
KURZYNA ANIELA
ŁUSZCZUK SZYMON
MICHALSKI ADAM
OPALIŃSKI DOMINIK
PADUCH BARTOSZ
PROCH BARTOSZ

4D

DZIURDA MATEUSZ
GARDZIEL SZYMON
GRANKOWSKI DANIEL
GUMOWSKI BARTŁOMIEJ
JAREMEK AGATA
KURZYNA PATRYK
MOŚCICKA MARIA
MRÓZ BARTOSZ
NOGA JULIA
PONIKOWSKI JAKUB
WOLSKA PATRYCJA
ZABŁOCKA NINA

4E

GARBACZ MIKOŁAJ
MATYJASEK MIKOŁAJ
PIETRAS JAKUB IRENEUSZ
SZADURSKA MAJA
ŚWIĄTEK FILIP
TYS NATALIA
WOLIŃSKI BARTOSZ

4F

BIEŃKOWSKA POLA
GĄGOŁ DOMINIKA
GOC MARTA ALICJA
KUCHARUK WERONIKA
MASIEWICZ KLAUDIA
NOWACKA JULIA
WYSOCKA ANTONINA

5A

HAŁAS ADAM PIOTR
KISIEL KINGA
PRUSZYŃSKA WIKTORIA
ROCZEŃ MAGDALENA
SZORNEL ALEKSANDRA

5B

BILKIEWICZ MIESŁAW
DAWTIAN DAWID
DOBOSZ ANTONINA
FRANCZAK WIKTORIA
MISIĄG DAWID
POLAŃSKI JAKUB
PRANDOTA MAGDALENA
RUTKOWSKI BARTŁOMIEJ
SITO ZUZANNA
TROCHIMIUK KAROL
TWARDOWSKA MAJA
WÓJCIK ALEKSANDRA

5C

BOCHEN MATEUSZ
FATYGA JAKUB
ŁOŚ ALEKSANDER
MAKIEWICZ ALEKSANDRA
STANISZEWSKA ALEKSANDRA
STANISZEWSKI WOJCIECH
STERNIK WANESSA
WOJNOWSKA JULIA
ŻMIJEWSKI FABIAN
ŻUCHOWSKI KRYSTIAN

5D

CISEŁ DARIA IGA
KURZAWA KAROL
LIPERT ADAM
MENCZEWICZ ARTUR
MODRZEJEWSKA MARTYNA
ZADROGA KLARA

6C

ANNA GOŁĘBIOWSKA WYCHOWAWCA
BRYLSKA LUIZA
BYSTRZYCKI ŁUKASZ
BYSTRZYCKI MATEUSZ
KILIAŃSKI FABIAN
KURYŁO ANNA
SPACZYŃSKA PAULINA
SZYMANIAK HANNA

6D

GOC MAŁGORZATA

7A

KUREK KAMILA

7B

KOŁTUN JAKUB
MŁYNARCZYK PATRYK
PETRYSZAK OLIWIER
TWARDZIAK WOJCIECH

7C

STALĘGA BARTOSZ

7D

BĄK ALICJA
BYCZEK TOMASZ
KRUK NATALIA
MILANOWSKA OLIWIA
MILKOVIĆ JULIA
RZEDZICKA NATALIA

Piotr Dobrowolski
Kategoria:

20180614 141240

 

W związku z rozpoczynającym się w mundialem Rosja 2018 w naszej szkole powstała Szkolna Strefa Kibica .