P&R#Admins

 

W skład Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej nr 38 w Lublinie wchodzą:

 

L.p.

Nazwisko i imię

 

Stanowisko

 

1.       

 

Wójcik Mirosław

 

dyrektor szkoły, nauczyciel języka polskiego

2.       

 Jarosiński Jerzy

wicedyrektor szkoły, nauczyciel katecheta, nauczyciel wychowania fizycznego

3.       

 

Bancerz Agnieszka

 

nauczyciel wspomagający

4.       

 

Bielecka Anna

 

nauczyciel muzyki

5.       

 

Buzek Iwona

 

nauczyciel bibliotekarz, nauczyciel logopeda

6.       

 

Czyżewska Anna

 

nauczyciel języka polskiego

7.       

 

Daruk Hanna

 

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

8.       

 

Dąbrowska Dorota

 

nauczyciel świetlicy

9.       

 

Dudziak Elżbieta

 

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

10.   

Furtak Irena

 

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

11.   

 

Garbacka  Elżbieta

 

nauczyciel świetlicy

12.   

Głogowska Monika

nauczyciel świetlicy

 

13.   

 

Godzińska Barbara

 

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

14.   

 

Gołębiowska Anna

 

nauczyciel języka angielskiego

15.   

 

Gozdalska-Kozak Anna

 

nauczyciel świetlicy

16.   

 

Górczyńska Alina

 

nauczyciel świetlicy

17.   

 

Hamryszczak Teresa

 

nauczyciel bibliotekarz

18.   

 

Harasymiuk Dariusz

 

nauczyciel wychowania fizycznego

19.   

 

Hotała Sylwia

 

nauczyciel matematyki i informatyki

20.   

 

Iwanicka Halina

 

nauczyciel historii

21.   

 

Kazubek Anna

 

nauczyciel wychowania fizycznego

22.   

 

Konopińska Stanisława

 

nauczyciel bibliotekarz

23.   

 

Kosonowska Renata

 

nauczyciel języka polskiego i angielskiego

24.   

 

Kozak Elżbieta

 

nauczyciel języka angielskiego

25.   

 

Kozak Monika

 

nauczyciel świetlicy

26.   

 

Kucharska Małgorzata

 

nauczyciel przyrody i chemii

27.   

 

Kukier Grażyna

 

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

28.   

 

Kwiatkowska Jolanta

 

nauczyciel matematyki

29.   

Łukaszuk Anna

 

nauczyciel języka polskiego

 

30.   

 

Majewska Eliza

 

nauczyciel języka polskiego

31.   

 

Młodzikowska–Suryś Grażyna

 

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

32.   

Modrzejewski Tymoteusz

 

nauczyciel gry w szachy

 

33.   

 

Niedźwiadek Beata

 

nauczyciel przyrody

34.   

 

Nurzyńska Dorota

 

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

35.   

Partyka Agnieszka

 

nauczyciel matematyki

 

36.   

 

Piasecka Magdalena

 

nauczyciel języka angielskiego

37.   

 

Piasecka–Kozdęba Małgorzata

 

nauczyciel plastyki

38.   

Piórkowska Aneta

 

nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel świetlicy

 

39.   

 

Piskorowska Monika

 

nauczyciel matematyki i informatyki

40.   

 

Podsiad Dorota (s.Dorota)

 

nauczyciel katecheta

41.   

 

Poniewozik Bożena

 

kierownik świetlicy

42.   

 

Przywecka Aleksandra

 

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

43.   

 

Puto Paulina

 

nauczyciel języka polskiego, nauczyciel świetlicy

44.   

 

Pyda Marzena

 

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

45.   

Różycka Aleksandra

 

nauczyciel języka angielskiego

 

46.   

 

Rycerz Ewa

 

nauczyciel świetlicy

47.   

 

Ryczek Ewa

 

nauczyciel wychowania fizycznego

48.   

 

Seroka Renata

 

nauczyciel historii, nauczyciel świetlicy

49.   

Skowronek Elżbieta

 

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

50.   

 

Słoboda Anna

 

nauczyciel świetlicy

51.   

 

Sobolivska Lesia

 

nauczyciel języka ukraińskiego, nauczyciel świetlicy

52.   

 

Stankiewicz Teresa

 

nauczyciel matematyki

53.   

 

Stec Marcin

 

nauczyciel informatyki

54.   

 

Stolarczyk Małgorzata

 

nauczyciel matematyki

55.   

 

Suski Radosław

 

nauczyciel informatyki i fizyki

56.   

 

Szewczuk Elżbieta

 

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

57.   

Szkutnik Barbara

 

nauczyciel przyrody i wychowania do życia w rodzinie

 

58.   

 

Szymańska Edyta

 

nauczyciel języka angielskiego

59.   

 

Ślusarska Anna

 

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

60.   

 

Trybalska-Mulak Katarzyna

 

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

61.   

 

Turowska Iwona (s.Iwona)

 

nauczyciel katecheta

62.   

 

Warchoł Zofia

 

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

63.   

Wereska Dorota

 

nauczyciel języka angielskiego

 

64.   

 

Wilczyński Andrzej

 

nauczyciel wychowania fizycznego

65.   

 

Winiarska Ewa

 

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

66.   

 

Wyroślak Anna

 

pedagog szkolny

67.   

 

Zyzik Anna (s.Laura)

 

nauczyciel katecheta

68.   

 

Żak Jan

 

nauczyciel informatyki i zajęć technicznych

69.   

Żarnowska Joanna

 

nauczyciel geografii

 

70.   

 

Żurawska Katarzyna

 

nauczyciel języka niemieckiego

Kategoria: