turniej kosz 2005 24 20180516 1521665689

Ponad 50 chłopców głównie z rocznika 2005 wzięło udział w turnieju klas profilowanych w koszykówce. Zawody odbywały się pod patronatem MKS Start Lublin a brali w nich udział uczniowie klas profilowanych utworzonych w lubelskich szkołach podstawowych.

Działają one dzięki środkom Gminy Lublin i współpracy z Wydziałem Sportu i Turystyki Urzędu Miasta. Turniej odbył się dnia 16.05.2018w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 30 mieszczącej się przy ul Nałkowskich 110 . Rozgrywki bezapelacyjnie zdominowała ekipa gospodarzy, wygrywając wszystkie spotkania turnieju. Nasi chłopcy po zaciętym pojedynku o drugie miejsce ulegli ekipie  SP 23 i musieliśmy się zadowolić  trzecią pozycją.

Serdecznie gratulujemy chłopcom za zaangażowanie, walkę oraz godne reprezentowanie naszej szkoły.

Reprezentacja rocznika 2005:

Mościcki Mateusz