Anna Słoboda

„Na polanie w lesie chodzi sobie jesień, różne dary niesie. Koral, koral sznur korali, la, la, la, la, la, la, la….” Czy pamiętacie słowa tej piosenki? Dzieci kochają jarzębinę! Służy do ozdabiania babek z piasku, bywa pomocna
w nauce liczenia, a przede wszystkim jest doskonałym materiałem do wszelkiego rodzaju prac plastycznych. Chyba każdy robił w dzieciństwie korale z jarzębiny. Nosiły je wszystkie małe damy.

Tego typu wspomnienia są bezcenne, dlatego dzielimy się nimi z naszymi dziećmi.

 W dniu 3 października 2018 r. w świetlicy szkolnej zostały zorganizowane Warsztaty ,,Korale Pani Jesieni”. Wykonane dziecięcymi rączkami korale i bransoletki stanowiły oryginalną ozdobę szkolnego stroju.

W miłej atmosferze  uczniowie rozwijali swoją kreatywność, doskonalili zdolności manualne i umiejętności pracy w grupie.

Radości nie było końca.

 Zajęcia zorganizowały Panie: Monika Kozak, Renata Jones, Anna Gozdalska - Kozak

Zapraszamy do galerii