P&R#Admins
Kategoria:

Uprzejmie informujemy, że zajęcia nauki pływania  dla uczniów klas I w ramach projektu pn „Umiem pływać”będą realizowane od 5 marca br. w obiekcie Szkoły Podstawowej nr 28
według ustalonego harmonogramu.

 

Pływalnia :

Szkoła Podstawowa Nr 28 ul. Radości 13 Lublin

Szkoła Podstawowa Nr.38

Grupa:  C

Termin zajęć: .czwartek 16.30-17.15

Prowadzący:

l.p.

Imię

Nazwisko

klasa

1

Karolina

Nosalewicz

I C

2

Maria

Rodzik

 

3

Maja

Barej

 

4

Wiktor

Goławski

 

5

Wojciech

Najs

 

6

Maksymilian

Krukowski

 

7

Julia

Kruk

 

8

Aleksander

Zamecki

 

9

Wojciech

Balawajder

 

10

Anna

Milcarz

 

11

Matylda

Standzikowska

 

12

Hanna

Grzegorczyk

 

13

Lena

Bojarczyk

 

14

Joanna

Bieniek

 

15

Adam

Czarnota

 

 

 

 

 

Pływalnia :

Szkoła Podstawowa Nr 28 ul. Radości 13 Lublin

Szkoła Podstawowa Nr.38

Grupa:  D

Termin zajęć: .czwartek 17.15 – 18.00

Prowadzący:

l.p.

Imię

Nazwisko

klasa

1

Mateusz

Wysokiński

I C

2

Maciej

Kawka

 

3

Milena

Wójtowicz

 

4

Weronika

Werens

 

5

Anna

Kowalska

 

6

Alicja

Zając

I A

7

Franciszek

Borowiecki

 

8

Hubert

Świć

 

9

Maja

Figiel

 

10

Lena

Petryszak

 

11

Karolina

Bendrat

 

12

Ewa

Boguś

 

13

Bartosz

Kusio

 

14

Laura

Łukjan

 

15

Tymon

Malec

 

 

 

 

 

 

Pływalnia :

Szkoła Podstawowa Nr 28 ul. Radości 13 Lublin

Szkoła Podstawowa Nr.38

Grupa:  E

Termin zajęć: .czwartek 17.15 – 18.00

Prowadzący:

l.p.

Imię

Nazwisko

klasa

1

Filip

Piotrowski

I A

2

Ognyn

Rumenov

 

3

Aleksandra

Szymanek

 

4

Bianka

Trześniewska

 

5

Antonina

Trznadel

 

6

Błażej

Tutka

 

7

Iga

Wojciechowska

 

8

Oskar

Woleń

 

9

Joanna

Wójtowicz

 

10

Rozalia

Zajkowska

 

11

Zofia

Stańczyk

I B

12

Alicja

Dutkiewicz

 

13

Róża

Waluda

 

14

Bartosz

Modrzejewski

 

15

Marcin

Woś

 

 

 

 

 

 

Pływalnia :

Szkoła Podstawowa Nr 28 ul. Radości 13 Lublin

Szkoła Podstawowa Nr.38

Grupa:  F

Termin zajęć: .czwartek 17.15 – 18.00

Prowadzący:

l.p.

Imię

Nazwisko

klasa

1

Antoni

Wojdat

 

2

Bartosz

Stojko

 

3

Aleksander

Murawski

 

4

Julia

Zams

 

5

Maja

Podstawka

 

6

Lena

Szczuka

 

7

Paulina

Płonkowska

 

8

Oliwia

Kalina

 

9

Szymon

Kurzyna

 

10

Gabriela

Czerw

 

11

Aleksandra

Mróz

 

12

Wiktoria

Rot

 

13

Lena

Figiel

 

14

Aleksandra

Furnau

 

15

Natalia

Stolarczyk

 

 

 

 

 

 

Pływalnia :

Szkoła Podstawowa Nr 28 ul. Radości 13 Lublin

Szkoła Podstawowa Nr.38

Grupa:  I

Termin zajęć: .sobota  9.45-10.30

Prowadzący:

l.p.

Imię

Nazwisko

klasa

1

Marcin

Gdula

I B

2

Szymon

Śpiewak

I D

3

Magdalena

Szydło

 

4

Maciej

Zwoliński

 

5

Emilia

Bojarska

 

6

Maja

Socha

 

7

Maja

Stupak

 

8

Anna

Szałapak

 

9

Milena

Niedziela

 

10

Łukasz

Pilarski

 

11

Adrian

Kowalski